Oznámení sboru

Nové obrázky
Hledat

Aktuální informace k programu a ke sbírkám

Bohoslužby a biblické nyní nadále probíhají přes videokonferenci, která je pro větší množství z nás poměrně dobře funkční, bez dalekosáhlých technických problémů.

V následujících dnech přes videokonferenci proběhne:

  • Biblická ve čtvrtek 9. 4. od 16:00 (pravidelný každotýdenní program)
  • Bohoslužba na Velký pátek 10. 4. od 17:00
  • Bohoslužba na Boží hod velikonoční 12. 4. od 10:00 (stejně jako každou neděli)

Všichni účastníci sborového života mohou osobně kontaktovat Filipa Němečka s prosbou o uvedení do videokonference a o vysvětlení jejího ovládání. Sejít se tam v přímém přenosu je žádoucí, protože jde o živé setkání společenství sboru.

Pro ty, kdo by měli s videokonferencí technické problémy, nebo pro další zájemce, kteří budou z jiných důvodů chtít slyšet alespoň dodatečně zvukový záznam z našich bohoslužeb, plánujeme tento záznam uveřejnit pod odkazem:

https://www.youtube.com/channel/UCpl-KalNpL5WFAfykwnAv7g/

(Texty kázání nadále publikovány na: http://www.cce-chomutov.cz/seznam-kazani/)

Dále připojuji informaci o vysílání bohoslužeb v nejbližších dnech na ČT 2:

– Na Zelený čtvrtek od 17.30 hodin (65 min.) mše z římskokatolického kostela sv. Jakuba v Brně

– Na Velký pátek (10. dubna) od 10.00 hodin (60 min.) bohoslužba z Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Praze 10 Strašnicích

– Na Bílou sobotu (11. dubna) od 20.30 hodin (120 min.) římskokatolická velikonoční vigilie

– Na Boží hod velikonoční (12. dubna) od 10:00 hodinový přímý přenos slavnosti Vzkříšení Páně z Církve československé husitské z kostela sv. Václava na Zderaze v Praze; slavnostní bohoslužbě bude předsedat patriarcha této církve Tomáš Butta.

Záznamy bohoslužeb na ČT 2 lze zpětně dohledat na: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/podle-data-vysilani

A rekapituluji ještě informace k našim sborovým sbírkám:

Do našich sborových sbírek můžete přispívat převodem na náš účet 940238369/0800. Účetní prosí, abyste v poznámce psali účel, nač přispíváte, a pro lepší přehled i svoje jméno.

Chcete-li přispět do běžné nedělní sbírky, můžete o tuto částku zvýšit odvod saláru, anebo můžete poslat částku zvlášť a do poznámky napsat „běžná sbírka“.

Do konce postního období lze přispívat také na postní sbírku Diakonie, do poznámky uveďte „postní sbírka Diakonie“. (Viz https://postnisbirka.diakonie.cz/)

Předběžně můžete přispívat do sbírky na Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty, která má být vyhlášena v neděli na Boží hod velikonoční. Jeronymova jednota shromažďuje finance určené k opravám našich církevních staveb. (Viz http://jeronymovajednota.cz/) Do poznámky v případě tohoto příspěvku uveďte „Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty“. Děkujeme!

Comments are closed.