Oznámení sboru

Nové obrázky
Hledat

Aktuální odkazy na evangelický audioarchiv a modlitby připravované členy církve

Jak již někteří z Vás vědí, od jara je v čilém provozu česbokratrský evangelický audioarchiv, ve kterém najdete stovky úvah, písní zpívaných či jen jako doprovod, načtené knihy a další nahrávky. Různí přispěvatelé nadále pokračují v produkci.

Nová konečná adresa celého archivu je: https://soundcloud.com/ecirkev.

Součástí archivu jsou i pravidelné biblické úvahy, vydávané každou středu. Ty najdete buď v archivu, nebo zjednodušeně na adrese https://www.e-cirkev.cz/slovo. Na tomto webu je pohromadě  všech dosavadních 116 úvah rozdělených podle období (Slovo na doma – denní úvahy v období březen – červen 2020, Slovo na prázdniny – prázdninové týdenní úvahy a od září znovu Slovo na týden – týdenní úvahy.) Denní frekvenci úvah je plánována znovu v adventním a postním období, jindy půjde o úvahy týdenní.

Kromě internetové platformy pro audioarchiv Soundcloud (odkaz je výše) jsou vybrané nahrávky k poslechu také na velmi oblíbené platformě Spotify (odkaz je https://open.spotify.com/show/3n76HdZ6y3dVXBoimegyfi) a pro uživatele zařízení Apple je možné archiv nalézt i v aplikaci Apple Podcast na https://podcasts.apple.com/cz/podcast/%C4%8Deskobratrsk%C3%A1-c%C3%ADrkev-evangelick%C3%A1/id1504968426

Každé pondělí jsou také na webu a sociálních sítích vydávány modlitby připravené laickými členy církve – odkaz na ně je https://www.e-cirkev.cz/modlitba. Všechno nové je hromadně prezentováno na facebookové stránce – https://www.facebook.com/Ecirkev/, kde se objevují aktuální informace o dění v ČCE takřka denně.

Comments are closed.